הביתה

כבר סיפרתי בעבר שאני קונה וקונה אבל לאחרים, שזה בעצם קניינית עם כל ההנאה אבל ללא המחיר. ימי הקניות מתוכננים היטב כדי למקסם את הזמן של כולנו בדרך להגשמת החלום אל בית מעוצב.

כדי לתכנן יום כזה, אני מכינה שעורי בית שכוללים הרבה שיטוט באינטרנט כדי לגבש את הקונספט. חנויות עם קטלוג אינטרנטי הם כמובן בעדיפות עליונה. ככה אפשר לתכנן קנייה שלמה ורק לצאת ולרכוש.

השכלול של העניין הן כמובן החנויות המקוונות, שאפשר לא רק להכין רשימת מכולת אלא ממש לקנות מבלי לצאת מהבית.

למי שלא מכיר, אני שמחה להציג את חנות "הביתה" חנות על הרשת. הסגנון מלבב, ציבעוני ושמח. הרבה נגיעות וינטאג' וגם אחרות, וממש ממש חשוב, מבלי לכתת רגליים.

הביתה, האתר והחנות

קודם הכרתי את החנות המקסימה, אחרכך נחשפתי לבלוג היפיפה, ובסוף החלטתי לכתוב על החנות הזו ונפגשתי עם מקימותיה עדי, תמר ודנה.

מימין לשמאל עדי, דנה ותמר.

תמיד מרגש אותי לפגוש נשים שיוצרות יש מאין עולם שלם, עיסוק חדש, מצליחות לשלב אותו עם שאר חובות היום יום האין סופיות. שום דבר לא נופל, כל המערכת הזו של בית, ילדים ובן זוג עדיין מתפקדת, וגם, הן מקימות עסק חדש ומפעילות אותו בהצלחה. פשוט להוריד את הכובע ושוב להזכר שאנחנו יכולות, שאנחנו חזקות ומוצלחות. אם מדברים על העצמה נשית, הנה דוגמא להראות לילדות שלנו!

תמר ודנה הכירו דרך הילדים בגן. תמר עבדה שנים רבות בעיצוב ושווק מוצרי תינוקות וילדים לחנויות בוטיק.

דנה עבדה בגופים גדולים במחלקות שונות של רכש וארגון.

הן הרגישו שיש חיבור ושהן רוצות לעשות משהו יחד. דיברו על פתיחת חנות אבל די מהר התברר להן שהן זונחות את הרעיון של חנות פיזית ועוברות לחנות מקוונת, על הרשת. ואם חנות מקוונת אז ברור שהן צריכות תוכן ודרך חברה משותפת הן הכירו את עדי.

עדי, ארט דיירקטורית, עם נסיון של שנים במשרדי פרסום ומיתוג.

במשך שנה עם תינוקות על הכתפיים, בין הכנת צהרים וכביסות הן בנו את "הביתה."

נפגשנו בבית קפה, אחרי שדחינו פעמים, פעם עסוקות ופעם ילדה חולה, ובסוף הצלחנו. האוירה היתה מקסימה ממש מההתחלה. אני סיפרתי קצת עלי והן סיפרו איך הכל התחיל אצלן.

הן החליטו שלפני שתיהיה חנות, יהיה בלוג על בתים של אנשים. דווקא לא על מעצבות ואדריכליות. ולא סתם נבחר השם הביתה. עוד הן החליטו, שאת שיתוף הבתים הן דווקא תתחלנה מהבתים האישים שלהן, כי אם שיתוף אז עד הסוף.

הביתה של עדי
הביתה של תמר
הביתה של דנה

במקביל הן בנו את קונספט המוצרים, את האתר היפיפה, יצרו שיתופי פעולה עם ספקים ויצרנים.  תוכלו למצוא אצלן פרטי ריהוט, כלים, מוצרי טקסטיל, תאורה ועוד, ועוד. מוצרים שהן מעצבות בעצמן ומוצרים מספקים אחרים.

הנה החנות לפניכם נגישה לחלוטין הישר מהספה מהביתה של כולנו.

שלכם

אורלי

Reader Interactions

תגובות

Leave A Reply