מלון בוטיק

שימו לב לעמודים המצופים בלוחות משרביות בחיתוכי לייזר ולשטיח

לא יודעת מה איתכם אבל צרוף המילים האלו "מלון בוטיק" תמיד עושה לי את זה בהרבה הרבה רבדים. קודם כל העיצוב, שתמיד מושקע, מפורט, מפנק ואפילו מעיז ללכת הרבה יותר רחוק מאשר במקומות אחרים.

 

אחר כך אני חושבת על החופשה, על הפינוק, המנוחה, על זה שזה יהיה בדיוק מה שאני רוצה ואפילו יותר. ישר אני מדמיינת את עצמי קורנת מאושר עטופה בחלוק מגבת לבן ורך. ערוץ החיים הטובים.

 

אז כשקיבלתי הזמנה לבוא לערב בלוגרים במלון דן בוטיק ירושלים ולשמוע הרצאה ממעצב המלון, התייצבתי!

 

את החלקים הציבורים במלון עיצב מיכאל אזולאי, מעצב מוכשר ביותר, עם קבלות בלא מעט מלונות בוטיק אחרים, מסעדות, חנויות ומה לא, מעיד על עצמו שאין לו סגנון מובהק משלו. הוא מתאים את עצמו ללקוח ולדרישות ונהנה כל פעם ליצור משהו אחר.

 

במלון פזורים מסכים רבים בהם מציגים אנימציות עטורות פרסים של הסטודנים במחלקה לאנימציה בבצלאל

המלון ממוקם במערב ירושלים, מול בנין המדפיס הממשלתי ששופץ לא מכבר, על גבול המושבה הגרמנית ואבו טור. בנסיון לשלב מזרח ומערב שולבו במלון הרבה אורנומנטים עם פרשנות מודרנית. כך אפשר למצוא שם עמודים מחופים בקירות משרביות שיוצרו בחיתוכי לייזר, שטיחים בגוונים של ירוק ובורדו עם דוגמת כוכבים.

 

עוד מיוחד במלון הוא השילוב היחודי בין המלון למחלקת האנימציה של בצלאל. קבלנו הרצאה מרתקת מפיו של חנן קמינסקי ראש החוג לאנימציה בבצלאל. מסתבר שהמחלקה לאנימציה, שמונה 200 סטודנטים, לא נופלת בגודלה ממחלקות דומות בניו יורק ובסין! במלון מפוזרים מסכים ובהם רצים בלופ סרטונים של תלמידי המחלקה. עוד ממוסגרים על הקירות תמונות הלקוחות מהאנימציות השונות. השילוב של איורים מקסימים הממוסגרים בשחור מבריק, פשוט מרהיב.

 

דלפק הקבלה, אנימציות וגלים, דינמיות בכניסה

האם ידעתם שקודם כל מעצבים חדר אחד מושלם, רק אחרי שכולם מאשרים אותו, וזה שלב לא פשוט מסתבר, נגשים לעיצוב כל שאר החדרים?! סוג של אב טיפוס, לא רק בטכנולוגיה!

 

עוד מלון מבית היוצר של מיכאל אזולאי

 

כמובן שבין לבין פינקו אותנו בקוקטיל, מתאבנים מושקעים כמו אבוקדו בטמפורה, סלמון על קוביות מאפה ועוד כל מיני חטיפים שכמעט לא השאירו מקום לארוחת הערב שעוד חיכתה לנו.

עיצוב מיכאל אזולאי

 

 

 

Reader Interactions

תגובות

    • כן, יש צופרים לעושים במלאכה:)
      האמת שזה מאד מעניין איך כל עולם התוכן השתנה, מתקדם, פתוח. כך מי שרוצה כותב, כל מי שרוצה מגיב. מי שיש לו כסף (כמו רשת מלונות דן) יכול לנצל את זה לטובתו וכולנו מרוצים.

  1. העיצובים בתמונות ממש מעוררים הערצה והתמונה האחרונה בכלל… לי יצא להיות במלון בוטיק בגליל שהעיצוב שלו מזכיר מאוד אחוזה איטלקית. היינו שם סה"כ יומיים והרגשתי כמו בסרט… 🙂

Leave A Reply