מעצבת משרדים

עיצוב משרדים בהתאמה מלאה

בעולמנו המודרני יותר ויותר עובדים מבלים כשליש מחייהם בעבודה, במשרדים ובחללי שונים, המשמשים להם כמרחב לעבוד בו ולייצר את התוצרת שלשמה נשכרו שירותיהם. עיצוב משרד מודרני זוכה לאחרונה להתפתחות ניכרת ותשומת לב רבה, שכן כל בעל עסק יודע כי המשרד הוא הראי של העסק וככזה הוא משמש, בין היתר, גם ככרטיס הביקור שלו.  

כאשר אנו מדברים על עיצוב פנים למשרדים, אנו מתכוונים ליצירת האסתטיקה והיופי, הנוחות, הפונקציונליות, והתחושה המזמינה הן לעובדים והן לאורחים, לקוחות המשרד. אווירה נעימה שבמשרד, המקרינה את רוח החברה או העסק, יחד עם מקום המאפשר עבודה וריכוז יוסיפו "גאוות יחידה" . משרד מעוצב היטב ימשוך לקוחות, עובדיו ייהנו מאפשרות להתפתחות מקצועית ויקיימו את חזון החברה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צעדים בעיצוב משרד

אם טרם בחרתם, זה הזמן לבחור את המשרד הנכון לעסק שלכם. חשוב להשקיע מחשבה במיקום, בגודל, בצורת החללים של המבנה, בגובה התקרה וכדומה. אלה נתוני השלד שישפיעו בהמשך על העיצוב הכולל של המקום והאווירה שתיוצר בו.

כבר בשלבים הראשונים כדאי לחשוב על מיתוג העסק. עיצוב משרד יוקרתי לדוגמא, שירצה לשדר את המסר היוקרתי והזוהר יותר של העסק, ישכיל להשתמש בצבעי הלוגו שלו בעיצוב החלל, או אפילו בצבעי הרהיטים, ופלטת הצבעים בחללים השונים שבו תשדר קלאסיות יוקרתית.

דלפק קבלה ו/או לובי, אלה חשובים במשרדים המקבלים קהל. כאן למעשה נקבע הרושם הראשון שמקבל האורח במקום. במצבים מסוימים למרות החשיבות, עיצוב משרדים קטנים צריך לקחת בחשבון את גודל החלל ולבחון האם זה אפשרי במגבלות החלל והאם אין זה בזבוז של מקום.

במסגרת עיצוב משרדים הייטק תילקח בחשבון אפשרות לתכנון מודולרי. חברות הייטק רבות מתחילות פעילות קטנה ובתחילת דרכן זקוקות לחלל מסויים. עם הזמן הן גדלות ואזי צרכיהן משתנים. עיצוב בוטיק יגדיר חלל באופן ייחודי, בהתאמה מלאה לצורך הקיים, ביצירת יש מאין לעיתים וחדש מישן. יינתנו דגשים על מראות ותאורה וצבעים נעימים לעין.

לשמור על איזון נכון

איזון בין חללי העבודה הפתוחים והצורך בחדרים פרטיים הוא בהחלט אתגר עיצובי שיש לחשוב עליו. חללים ציבוריים שמחד גיסא יעוררו אינטראקציה ומאידך גיסא לא יהיו רועשים ויפריעו לעובדים, הם נתון חיוני במשרדים. רהיטי עבודה כמו כסאות מתאימים, שולחנות ומחשבים המותאמים לעובדים יעודדו תפוקה. רהיטים יעזרו גם בקביעת אופיו של המקום. משרד שצריך לשדר רשמיות ורצינות יבחר רהיטי עץ כהים ואלגנטיים לדוגמא.

בכל מקום כדאי לתכנן מטבח בגודל מתאים עם פינת ישיבה המתאימה לגודל צוות העובדים. תאורה נכונה ואקוסטיקה נכונה, צבעוניות  מדרבנת אך לא יוצרת עומס ויזואלי , יוסיפו לממד הנינוחות בעבודה.

אם אתם זקוקים למעצבת פנים רב תחומית, אורלי אביטל היא הכתובת. ניסיון של עבודה משותפת עם הלקוחות, תשומת לב לצרכיהם, עיצוב משרדים וחנויות תוך מתן ביטוי לחזון העסקי של המקום, אלה עקרונות  העבודה עם מעצבת משרדים. אלה גם יסודות ה"אני מאמין" של אורלי אביטל.

לפרטים צרו קשר בטלפון: 054-2755505